• 28 MAR 24

INFORMACJA WSTĘPNA UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO z dnia 26 marca 2024 r. o wyborze osób do rad naukowych instytutów

Stwierdza się, że do rad naukowych instytutów w wyborach uzupełniających przeprowadzonych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą w dniu 26 marca 2024 roku zostały wybrane następujące osoby:

1. Emil Lesner – Instytut Językoznawstwa (w grupie pozostałych pracowników);
    2. Tomasz Denkiewicz – Instytut Fizyki (w grupie profesorów i profesorów US);
    3. Marcin Piątek – Instytut Fizyki (w grupie profesorów i profesorów US);
    4. Sylwia Michałowska – Instytut Psychologii (w grupie pozostałych pracowników);
    5. Daria Suchecka – Instytut Psychologii (w grupie pozostałych pracowników).

Stwierdza się, że do Rady Naukowej Instytutu Literatury i Nowych Mediów w wyborach uzupełniających przeprowadzonych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą w dniu 26 marca 2024 roku nie został wybrany zgłoszony kandydat z uwagi na zbyt niską frekwencję.

Uczelnianej Komisji Wyborczej
    dr hab. Mariusz Nawrocki, prof. US