• 21 CZE 22

INFORMACJA WSTĘPNA UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO z dnia 15 czerwca 2022 r. o wyborze osób do rad naukowych instytutów i Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego.

Stwierdza się, że do rad naukowych instytutów i Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego w wyborach uzupełniających przeprowadzonych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą w dniu 13 czerwca 2022 roku zostały wybrane następujące osoby:

1. Piotr Krasoń – Senat Uniwersytetu Szczecińskiego (okręg wyborczy IX, grupa
      nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni),
    2. Renata Knap – Instytut Ekonomii i Finansów (profesorowie lub profesorowie Uniwersytetu),
    3. Joanna Rzempała – Instytut Zarządzania (pozostali pracownicy),
    4. Przemysław Sztajner – Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku (pozostali pracownicy),
    5. Tymoteusz Miller – Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku (pozostali pracownicy),
    6. Krystian Grądz – Instytut Literatury i Nowych Mediów (pozostali pracownicy),
    7. Marek Kolbowicz – Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej (pozostali pracownicy).

informacja wstępna UKW